Relacja i moja opinia na temat Kursu Makijażu z Małgorzatą Nowak Make-upW teraźniejszych czasach możemy sobie wybierać różne kursy w wielu dziedzinach. I tak zarówno jest z makijażem, jest tego mnóstwo organizowane w szkołach, salonach czy indywidualnie, bliżej czy dalej i w różnym przedziale finansowym. Czyli do wyboru do koloru, a na jakich ja ostatnio byłam i co o nich tak naprawdę myślę? O tym w dalszej części...
Zacznijmy od tego, że uwielbiam wszelkie kursy, szkolenia, warsztaty z zakresu kosmetyki. Podchodzę natomiast do tematu w ten sposób, że nie warto wybierać się na lichy kurs, który nic nie wniesie oprócz strat finansowych w portfelu. Oczywiście moim największym marzeniem już od jakiegoś czasu jest szkolenie w PRO Make Up Academy w Warszawie, ostatnio również padło hasło o indywidualnych kursach u Maxineczki ale to może uda mi się kiedyś spełnić, na razie wszystko po kolei.  :)

Na pierwszy kurs do Małgorzaty Nowak trafiłam bardzo przypadkowo, nie szukałam niczego, a tu nagle pojawiła mi się reklama na facebooku o kursie makijażu ślubego. I na początku szczerze powiedziawszy trochę się tego obawiałam, co mnie troszkę wtedy zdziwiło? - Nie uwierzycie ale cena! Wbrew mojej zasadzie "nie rzucać się na byle kursy" długo myślałam nad tą ofertą bo cena właśnie była dosyć niska (wtedy kurs ślubny kosztował 280zł) Pomyślałam sobie, ciekawe czemu tak tanio, że jeśli taka cena, to pewnie będzie to byle jaki pokaz, byle jakie kosmetyki i totalny niewypał. Ale, jednak wtedy szalałam z kursami, więc postanowiłam złamać własną zasadę i zapisałam się.

 Moje wrażenie?

 Totalne zaskoczenie i to pozytywne! Pierwszy rzut oka to bardzo fajnie wyposażona salka szkoleniowa przede wszystkim chodzi o własne profesjonalne stanowiska z lustrami i oświetleniem na których u każdego znalazły się najpotrzebniejsze produkty i na co ja też zwracam uwagę - wygodne wysokie krzesła do makijażu.
Spore zapasy profesjonalnych kosmetyków na potrzeby kursu, nowości, perełki - powiem tak- można poczuć się jak w kosmetycznym raju, macając nowe paletki i próbując masy kosmetyków!
Pokaz makijażu dość długi, ale to każdy zrozumie, przeplatanie praktyki i teorii, porady i dzielenie się ze swoimi trikami i doświadczeniami w makijażu. Mimo, iż nie jestem jakąś początkującą Zosią to zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć - cały czas się uczymy! :)
Atmosfera na kursie naprawdę cudna, jest kultura, luz, żarty no i przede wszystkim znajdujemy grupkę osób, które też siedzą w temacie makijażu czy kosmetyki i można swobodnie pogadać na te tematy. Zabawa z makijażem na innych twarzach i ćwiczenia połączone z testem kosmetyków.
A na koniec - uwiecznienie swojej pracy czyli profesjonalne zdjęcia, wykonane przez fotografa Łukasza Konieczny- idealne do tworzenia portfolio!
-Ja uważam, że to jest idealny pomysł na wykorzystanie niedzielnego dnia i warto się wybrać na te kursy!

 Później zdecydowałam się na kolejny kurs organizowany przez Małgorzatę, był tym razem w tematyce "Smokey eye" (cena 330zł). Tym razem dostałam powiadomienie o organizowanym kursie i naprawdę z największą przyjemnością zapisałam się, i znowu się nie zawiodłam!

O czym jeszcze warto wspomnieć?

  •  O upominkach - Każda z nas lubi małe i większe prezenciki a tu właśnie dostajemy ładną dawkę kosmetycznych dobroci, z których naprawdę każda z nas wybierze sobie swoje perełki!
  • Możemy oczywiście liczyć na bufecik z napojami i małymi przekąskami i słodkościami w trakcie całego kursu.
  • Zdjęcia swojej pracy o świetnej jakości.
  • Dyplom, który zawsze jest już w ramce :) - u mnie to też miła niespodzianka na którą zwróciłam uwagę, ponieważ zwykle dyplomy latające wszędzie szybko się zgubią, lub nie powiesimy ich na ścianie przez lenistwo czy inne rzeczy a tak to po powrocie od razu wieszamy czy stawiamy na półce.
W przypadku kursu smokey eye Partnerami byli:
Joko make-up KLIK
Bell KLIK
Golden Rose KLIK
Hean KLIK
Neicha KLIK

Unboxing upominków czyli co skrywały paczuszki od tych firm pokazywałam TUTAJ
A w nich znalazły się już perełki, które trafiły do ulubieńców października, jeśli jesteście ciekawe zajrzyjcie tutaj reszta podarunków dalej czeka na przetestowanie :)


Jeśli jesteście zainteresowane ofertą koniecznie bądźcie na bieżąco na fb u Małgorzaty KLIK
Poniżej zdjęcia wykonane właśnie przez fotografa będącego na kursie i link do jego strony FotokoniecznyOstatnie zdjęcia ukazują moją modelkę w makijażu z pod mojego pędzla oraz na ostatnim już razem, gdzie ja mam makijaż wykonany przez Sylwia Żyła Makeup.

Tak więc czekamy na kolejne kursy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli tu jesteś proszę pozostaw po sobie ślad - podziel się swoją opinią!
Za każdy komentarz dziękuję, bo motywuje mnie do dalszego działania


Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu.

Copyright © 2016 Kosmetyczna Pasja , Blogger